Marta Osińska-Białczyk
Jestem psycholożką, certyfikowaną psychoterapeutką poznawczo-behawioralna (certyfikat PTTPB nr 1396), terapeutką Schematu oraz seksuolożką.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z pacjentami zdobywałam w Szpitalu Wolskim (Oddział Psychiatryczny Dzienny),  Szpitalu Powiatowym im. Alfreda Sokołowskiego w Złotowie, Zakładzie Seksuologii Medycznej i Psychoterapii Szpitala Klinicznego im. prof. W. Orłowskiego CMKP oraz w gabinecie. Od ponad 8 lat współprowadzę Pracownię WELL, pracując z pacjentami indywidualnymi oraz parami.
Prócz pracy terapeutycznej pisuję również artykuły oraz prowadzę szkolenia, warsztaty i webinary.
Swoją pracę poddaje regularnym superwizjom. Stale się szkolę i rozwijam umiejętności, bo lubię być na bieżąco.
Uwielbiam spacery i wszelkie aktywności na zewnątrz, thrillery oraz techniczne nowinki. Choć na co dzień stale rozmawiam z ludźmi - nigdy nie mam dość, również poza gabinetem.
Jeśli nie interesuje Cię oferta szkoleniowa ani terapeutyczna, a masz pomysł na stworzenie wspólnie ze mną czegoś ciekawego - również zapraszam do kontaktu. 
EWELINA ROZPARA
Trenerka biznesu oraz coach z 3 dyplomami wyższych uczelni (Uniwersytet Warszawski, Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Executive Master of Business Administartion akredytowany przez Rotterdam School of Management) i licznymi certyfikatami (International Coaching Community, InnerMastering Institute w Warszawie, Advisio Poland, Mindsonar Central).
Badając mindset, czyli sposób myślenia, odkrywam potencjał osób z którymi pracuję. Kształtując wzorce myślenia, wartości oraz motywacje, dające ogromne możliwości modelowania, kształtuję rezultaty w różnych dziedzinach naszego życia. Prowadzę diagnozę kompetencyjną w kontekście biznesowym: określeniu stopnia dopasowania kompetencji pracownika do potrzeb organizacji.
Stale się kształcę i szkolę, aby jeszcze lepiej zrozumieć Twoje potrzeby. Zależy mi, aby druga osoba czuła się w moim otoczeniu swobodnie i bezpiecznie. Pomagam odpowiedzieć na pytania podczas wyjątkowych sesji coachingu i mentoringu, a także warsztatów grupowych. 
Czerpię z życia pełnymi garściami, znajdując czas na pasje i nowe wyzwania. Jestem degustatorką sztuki i dobrej książki, miłośniczką nart, golfa i szpilek. Nade wszystko cenię wolność i poznawanie innych kultur. Dotknęłam już wód trzech oceanów, a kolejnym moim celem jest wizyta na wszystkich kontynentach świata. Moje podróże zawodowe i osobiste nie mają końca. Żyję w zgodzie ze swoim motto: „Podróżując zawodowo i prywatnie czerp z życia to co daje Ci moc”.


Szukaj